Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, że w związku z panującą sytuacją, w okresie od 16 do 25 marca b.r. Muzeum będzie nieczynne.
Zdając sobie jednak sprawę, że obecny czas sprzyjać będzie zgłębianiu lektur i tym samym (mamy nadzieję) zwiększonemu zainteresowaniu Powstaniem Wielkopolskim, będziemy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem naszej strony na Facebook’u, skrzynki pocztowej: muzeumlusowo@gmail.com oraz nowego numeru telefonu (dostępnego we wspomnianym okresie) 6️⃣1️⃣ 2️⃣2️⃣1️⃣ 7️⃣3️⃣ 5️⃣4️⃣ (61 221 73 54). Dotychczasowy numer (61 814 69 52) w tym czasie nie będzie obsługiwany.
Jednocześnie informujemy, że wskazany termin zamknięcia w związku z rozwojem sytuacji może ulec wydłużeniu.
Bieżące komunikaty dotyczące sytuacji w gminie dostępne są tu: http://www.tarnowo-podgorne.pl/dla-przedsiebiorcow/aktualnosc/artykul/wazne-aktualna-sytuacja-zwiazana-z-koronawirusem-w-gminie-tarnowo-podgorne/?fbclid=IwAR3dfbnAGcy6pDuTMfU_oAviXsYfIDPzzyfXV9_pWdSYZf16hzoV4URk5JE oraz na Gmina Tarnowo Podgórne